asus memoped 7

asus'un sim kartsız, 1 gb ram, 16 gb depolamaya sahip f/p tabletidir.adından da anlaşılacağı üzere 7 inçtir.genelleklikle yatarken kullandığım için 7 inçin yeterli olduğunu söyleyebilirim.ekranın hd olmasına rağmen görüntü kalitesi ve ekran parlaklığının rahatsız etmemektedir.eksi tarafları ise çabuk ısınması ve dokunmatik ekranın performansı olarak görülmekte.
çok hoş renk seçenekleri olan asus markalı tablet.renk seçeneklerinden bazılarını sayarsam: beyaz, kırmızı, sarı, mavi ve siyah.ayrıca tablet 800p çözünürlükte hd bir ekrana sahip.tabletin içerisinde intel atom z3745 işlemci bulunmakta. (gayet iyi.) en güzel özelliklerinden biri ise kesinlikle pil ömrüdür.yaklaşık 9 saate kadar dayanır ve sizi yarı yolda bırakmaz.
kamerası yok denebilecek kadar kötü olan, hdmı girişi olmayan kompakt tasarımlı bir cihaz. baştan söyleyeyim oyun oynamayı sevmeyenler bu cihazı almasın bu boyutlarda gayet iyi bir oyun performansı var.

fiyat performans açısından mükemmel bir cihaz fakat bu cihazdan beklentinizin oyun olması gerekmektedir. performansı daha yüksek fakat fiyatıda pahalı bir cihaz istiyorum diyorsanız samsung galaxy note pro 12.2'e bir göz atın derim.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler