asus abtu005 zenpower

asus'un 10050mah değerine sahip powerbank'ı.

boyutları kredi kartı kadardır. tasarımı şıktır. şarj olurken ısınmaz, insana güven verir. ilk kez asus'un kendi mağazasında 50tl'lik kampaya fiyatını görünce metalik gri renkli olanından edinmiştim. hatta adete üstüne atlamıştım. çünkü fiyatı uygun, kapasitesi yüksek ve tasarımı şıktı. yanlış bilmiyorsam asus ilk olarak bir zenfone için çıkarıyor bu ürünü ve çok sipariş alınca seri üretime geçiyor.

halen bolca kullanırım. iyi yanlarından biri de 2.4a 'e kadar çıkış gücü ile hızlı şarj desteğidir. note 4 cihazımı 2 kere falan tam şarj edebiliyor. ( telefonu kapatıp denemediğim için net sayı söyleyemem). ne kadar şarjı kaldığını görmek için üzerinde bulunan tek tuşa basmanız yeterli. tuşun hemen yanında bulunan 4 tane ışık, kalan şarj durumunu gösteriyor.

ürün şuradan görülebilir;
http://www.vatanbilgisayar.com/asus-abtu005-zenpower-10050mah-siyah-.html
şık olsa da fiyatı oldukça pahalı olan powerbank'tir.(50 tl lik kampanyadan faydalanırsanız fiyatı normal seviyelere iner, 90 tl verilmez.) günümüzdeki ortalama bir telefonu en az 3 kere %100 şarj edebilirsiniz.

en büyük sıkıntısı ise kesinlikle fiyatıdır.xiaomi 10000 mah powerbank'i yaklaşık 50 tl ye satıyor.hem kaliteli hem de ucuz bir ürün.o varken bu indirime girmezse neden bunu almak istiyim bilmiyorum.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler