asics

ülkemizde kıymeti ve adı pek bilinmeyen mükemmel modelleri bulunan spor ürünleri üreten firmadır. özellikle ayakkabıları hem koşu ve yürüyüşe egzersize ergonomik olarak uygun hem de kalitelidir.
ülkemizde kıymetinin ve adının bilindiği kanısındayım. zaten günlük spor ayakkabı üreticisi dünya devi markalarla bilinirlik açısından kıyaslamak pek doğru olmaz diye düşünüyorum. asics ayakkabıları ülkemizde yürüyüş ve koşu sporuyla uğraşan kesimin büyük bir bölümünün tercihidir. ürünleri çok kalitelidir ve bende de bir çift yürüyüş ayakkabısı mevcuttur. f/p açısından muazzamdır.
1949 yılında japonya'da kurulmuş olup, sportif malzemeler üreten markadır. bir çok branşa hitap eden marka kendi isminden çok onitsuka’s tigers adıyla bilinir ve bir çok insan tigers'ın asicsin bir modeli olduğunu bilmez bile. son zamanlarda sporcular tarafından popüleritesi artan marka çok rahat ve şık ayakkabılar üretir. ayakkabıları sanki kişiye özel üretmiş gibilerdir. deneyin bence pişman olmazsınız.

-bir dağ gezisi sırasında 3 yıldır severek kullandığım ayakkabım taşa takılıp yırtılmıştı. normalde eşyalara değer vermeyen benim içim yanmıştı ve maalesef o modeli bir daha bulup alamadım.-

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler