artıway

yaptığınız alışverişlerden size geri ödeme yapıp alışverişinizi daha hesaplı yapmanızı sağlayan platform.

birçok sitede işlevsel olan ve değişik oranlarda ödeme işleminizi hesaba yansıtmakta, örneğin aliexpress.com için yaptığım alışverişlerden genellikle 11% civarında bir geri ödeme aldım. şuan 8,6% civarında. belirttiğim gibi bu yüzdeler aralıklarla değişiyor.

çifte bonus günleri mevcut olduğunda, mesela 19-21 nisan 2018 tarihleri arasında alışverişlerimden iki kat, yani 17,2% civarı geri ödeme yansıtıldı. 100 tl'lik alışverişte 17,2tl geri gelmesi hiç te fena bir olay değil bence.

bir süredir tarayıcı uzantı desteği vermesiyle birlikte eskisi gibi yönlendirme yapmak yerine, uzantıyı tarayıcınıza ekleyip giriş yaptığınız takdirde, alışverişinizi tamamladığınızın bilgileri (gizli sekmeden yapılan alışverişler için geçersiz olabilir) sisteme ulaştıktan sonra kısa bir süre içinde ödemeniz hesabınıza geçiyor.

bu hesabınızda en az 30 tl biriktiğinde ise banka kartınıza talep edip biriken tutarınızı çekebiliyorsunuz.

davet etme olayı da var, bu şekilde bir arkadaşınız sizin aracılığınız ile kayıt olup hesabında 2 tl olduğu anda sizin hesabınıza 10 tl referans bonusu yansıtılıyor.
aliexpress gibi birkaç mağaza dışında pek bir bonus verdiği yok. örneğin n11.com için en son %0.5 falan veriyordu. sürekli takip eden ve bol alışveriş yapanlar için elbette çok karlı olabilir. ancak internetten pek alışveriş yapmıyorsanız ve takip edecek vaktiniz yoksa bonus biriktirmeniz zor.
avantajix benzeri bir site. yaptığınız internet alışverişlerinde belli bir oranda para iadesi yapılıyor, eğer arttırılmış bonus kampanyalarına denk gelirseniz iyi bir iade alabilirsiniz. avantajix gibi bu sitede de iade için beklenen onay süreleri uzun ama geç de olsa bir miktar para geri alınabiliyor kullanmakta bir zarar yok bence.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler