apple watch series 3

series 2'ye göre %85 daha hızlı wifi bağlantı hızına sahip. asıl efsanesi ise gelişmiş lte bağlantı destekli modeli fakat yabancı forumlardan okuyup bu modele heves ediyorsanız hiç heveslenmeyin bu model türkiye'de mevzuat gereği satılmıyor sadece gps destekli olarak alabiliyorsunuz.

önceki versiyonuna göre iphone ile bağlantısı gayet hızlanmış. ayrıca su dayanıklılığı da gayet iyi. bu seride antrenman uygulamasına yüksek yoğunluklu antrenman adlı yeni bir uygulama da eklenmiş ayrıca siri uygulaması da gayet duyarlı hale gelmiş.
gsm bağlantısı olan modeli türkiye'de kullanabilecek olsak direk alınır ama şu anki haliyle series 2 almak daha mantıklı.
gsm-lte bağlantısı olan versiyonu oldukça güzel olan cihaz.ancak türkiye de satılamadığından pek bir anlamı kalmıyor.apple watch series 2 ye karşı donanım açısından güçlenmiş ve birkaç yeni uygulama gelmiş.(antrenman adında.ayrıca büyük ihtimal apple watch series 2'ye de gelir.) oldukça başarılı olmasına rağmen ülkemizde almak çok saçmadır.hazır biraz ucuzlamışken apple watch series 2 almak daha mantıklıdır.
maalesef ki türkiyede henüz kullanımı konusunda bir bilgi olmayandır. operatör alt yapıları, sim kartların fiziksel özellikleri, vs ne olacak?
apple watch series 2 son derece yeterli bir aksesuardı, 1 senedir uzun zamandır kullanırken hiç bir pişmanlık duymadım. series 3'ün çıkmasıyla birlikte, series 2 iyice fiyat kıracağından tercih edilebilir.
akıllı saatlerde benim en önemli kriterim gerçek saatlerin formuna olabildiğince bezenmesidir.apple watch köşeli formu yüzünden maalesef baştan elenmektedir.ama diğer markadalardan farklı olarak da yazılımsal olarak en iyi desteklenen saat olduğu aşikar.özellikle samsung'un saatlerinin ölü doğmuş tizen işletim sistemiyle beraber çıkarmasıyla beraber piyasadaki varlığını koruyor.umarım watch 4le beraber tasarımı değişir de ben de kullanıcısı olabilirim.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler