apple magic mouse 2

bluetooth üzerinden kablosuz çalışan, tamamen dokunmatik cam yüzeyden oluşan çok şık bir mouse. mac ile bağlantısını yapmak son derece kolay ve sıkıntısız. pek çok yüzeyde altındaki hassas lazer okuyucu sayesinde düzgün çalışıyor. multitouch özelliği sayesinde scroll, zoom gibi bir sürü parmak hareketini tanıyabiliyor ve parmak sayısına göre farklı işlem yapabiliyor.

1 şarjla yaklaşık olarak 1 ay kullanabiliyorsunuz. farenin sökülebilen pilleri yok bunun yerine batarya kasanın içinde. kutusundan çıkan usb - lightning kablosunu mouse'un altına bağladığınızda şarj olmaya başlıyor. bilgisayarınızdan yüzde kaç şarjı olduğunu görebiliyorsunuz. ve evet, şarj sırasında mouse'u kullanmak olanaksız. bu da eksi yönüdür.
şarj ederken kullanamadığınız, görsel harikası olup, şarj konusunda beyin kanaması geçirten alıştığınızda süper bir kullanım sağlayan ürün. windows dan mac'e geçenlerin ise alışamadan nefret etmesine sebep olan ürün. sabırlı olun, alışınca zevk alınıyor :) bir eliniz ile neler yapabildiğinize şaşıracaksınız. şarj süresi iyi, günlük kullanım için ideal, akşam şarja takıp bırakırsanız esas sorunu ortadan kaldırmış olursunuz ama bunu ritüel haline getirmeniz gerekiyor.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler