apple ipad air

9.7 inch ekranlı, ios 11 güncellemesi gelen tabletim. uzay grisi ve gümüş rengi seçeneği var. klasik apple olmasının dışında beklediğimden sağlam çıktı. küçük kardeşimin elinde araba direksiyonundan taekwondo yapanların şov amaçlı gösterilerde kırdıkları tahtalar gibi darbeler yese de bana mısın demedi. zaten her türlü uygulamayı ve oyunu rahatça çalıştırıyor. not almak ve ayak üstü bir şeyler izlemek için de çok uygun kendisi.
ilk modeli çıktığında büyük sükse yapmasına karşın 5 mp arka kamerası 1.2 mp ön kamerası günümüzde demode kalmış apple ürünüdür. esasında bir önce ki modeli yada öncülü diyebileceğimiz ipad 4 den farklı olarak daha ince çerçeveye ve iphonelara paralel teknolojik gelişmeye sahip olan cihazdır. ciddi manada sağlamdır. 10 saat internet gezintisi sağlayabilen şarjı döneminin ilerisindedir.

ardılı gelişmiş modeli (bkz:apple ipad air 2)
pil performansı inanılmaz yüksek apple tablettir.tam olarak 8820 mah bataryaya sahiptir.işletim sisteminin ios olduğunu söylemekte fayda var.(ios işletim sistemi ram yönetme konusunda oldukça başarılı olduğu için pili oldukça başarılı bir şekilde yönetip kullanıyor.)

ön kamerası oldukça yetersiz görünmesine rağmen bir tablet için gayet başarılıdır.(facetime v.b. kullandığınızda farkedersiniz.) ayrıca hala desteklendiğini belirtmekte fayda var.(ios 11 güncellemesi aldı.)
kendi müziğimi ve kayıtlarımı yaptığım, yer yer kısa kısa cümlelerle unutmak istemediğim melodileri kaydettiğim, hatta bana şu an piyano derslerimde etüd için yardımcı olan apple'ın air serisinin ilk tableti. tek hatam 32 gb almak varken 16 gb almam oldu, siz siz olun eğer benim gibi kayıt, vokal ve aranjman işleriyle ilgileniyorsanız gidip en düşük hafızaya sahip olanından almayın.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler