apple ipad air 2

çıktığı ilk dönemde piyasada ki tartışmasız en iyi tabletti. 1.5 ghz hızı ve döneminde devrimsel 3 çekirdeği ile tabletlere adeta sınıf atlattırdı.

arka kamera bir önceki modelde 5 mp iken ipad air 2 'de 8 mpe çıktılmış. işlemcisi apple a8x mevcut donanımı optimize etmiş. lte modülü gayet işlevsel fakat mikro sd kartın olmaması kötü.
ios işletim sistemine sahip 7340 mah bataryaya sahip apple tablet.ios 11 güncellemesi almıştır.(aynı şekilde apple ipad air ürünü de ios 11 güncellemesi almıştır.) 2 gb ram e ve 1536p ekrana sahiptir.özellikle ios işletim sisteminin rami oldukça iyi yönetmesi sayesinde oldukça performanslı bir tablettir.

ek olarak a8x işlemci içermektedir, arkada kamerası 8 mp ve ön kamerası 1.2 mp dir.ön kamerasının özelliği düşük gibi gözükse de bir tablet için oldukça yeterlidir.16-64 ve 128 gb lık modelleri bulunmaktadır.
apple'ın bence en başarılı olduğu teknolojik ürün.yiğidi öldür hakkını ver derler ya kesinlikle öyle.telefonda apple ı fiyat ve gelişmeler konusunda yerden yere vursam da tablet konusunda şuan göklere çıkarabilirim.

en stabil ve en güzel uygulamaların bulunduğu tablet modeli android de gereksiz uygulamaların fazlalığı bi yanda iken apple ın ipade üzerine oldukça fazla eğilmesi ve çerçeve kenarlarını kullanıcıların bas bas bağırması sonucu değiştirmesi.kesinlikle gönlümü cezbetmeyi başardı.

telefondan farklı ne yapabiliriz ?
gazete dergi okuması internette gezmesi video izlemesi kesinlikle daha keyifli.
içerik adına üretim yapılması tabletten beklenmesi oldukça zor.fakat tabletten benim gibi keyif alan biriyseniz android yerine apple ürünlerini özellikle i pad air 2 yi kullanabilirsiniz.

iyi midir?
iyidir efendim tavsiye ederiz.
10 üzerinden 10

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler