apple i pod touch

zamanının çok ötesinde bir alettir. üçüncü jenerasyon 32 gb lık modeline sahibim, 2010 yılında lisedeyken aldığımda geleceğin teknolojisini cebimde taşıyormuşum gibi hissederdim ve cihaz cidden de geleceğin teknolojisi çıktı. ios 5'ten sonra yazılım güncellemesi almamasına rağmen hala ilk günkü performansıyla çalışmaktadır. kısacası evladiyeliktir efendim. he tabi günümüzde altıncı jenerasyonu olmasına rağmen akıllı telefon teknolojisinin yanında sönük kalmıştır, meraklısı bilir sadece artık.
arka kısmının alüminyumu nasıl bir kaplamaysa 0 aldığım ürünü kabından çıkarır çıkarmaz koruyucu silikon kılıfla kullanmama rağmen nasıl olduysa çizilmiştir.

 resim


tüm kullanıcılar arka kısmından şikayet etse de sattığıma pişman olduğum mp3 çalardır.
eğer archos i-river gibi kaliteli bir mp3 çalar almayacaksanız size en iyi ses deneyimini ipod verir.

ayrıca müzik dinlemekten daha ziyade multimedia cihazı olarak kullanabilirsiniz.ıos marketi oldukça geniş olduğundan istediğiniz uygulama ve oyunları telefonunuzun şarjı bitmeden rahatlıkla oynayabilirsiniz.

böylece hem telefonun bataryasından yememiş olur hemde uzun saatler boyunca oyun oynama fırsatınız olur.müzik arşiviniz çok büyük olsa bile hepsini burada biriktirebilir seneler önce dinlediğiniz müzikleri bir arada toplayabilirsiniz.

ilk çıktığındaki popülaritesi olmasa da hala gönlümde yeri ayrıdır.hala kullanılabilir.
tavsiyedir.eğer fiio amp. ile beraber güzel bir kulaklıkla kullanırsanız memnun kalırsınız.
lütfen konunun sözlükte yer alıp almadığını kontrol edin. konuyu açarken yazım hatası yapmamaya da özen gösterin. teşekkürler. (bkz:apple ipod touch)
2010 yilinda 200 liraya arkadasimdan aldigim bu alet ipod 2 generation. cidden zamanin muthis otesindeydi. o dokunmatik tepkimesi hizi herkesi kendine hayran birakiyordu. wifi ozelligi olmasi, suan ki iphonelarin temelini olusturmaktaydi. apple zaten bu sektorun agzina koymasinin sebebi bu aletlerdir. adamlar zaten yapiyordu buna sim kart entegrasyonu yapildi. keske suan da olsa dedigim canim ipodum . alicam yakinda lan seni yine .

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler