apple earpods

iphone 7 plus ile birlikte kutudan çıkan, fakat hiç ses performansını beğenmediğim kulaklıktır. öncelikle diğer kulak içi kulaklıklar gibi ergonomik değil ve ses yalıtımı konusunda sıkıntıları mevcut. insan bu kulaklığı gördükten ve denedikten sonra kablosuz bluetooth özelliği olan apple earpods stereo bluetooth modeline de şüpheyle bakıyor.
iphone ile birlikte gelen, apple'ın ürettiği kulaklıklardır.yakın bir zaman önce kablosuz olanı da piyasaya sürülmüştür.tasarımı, malzeme kalitesi v.b. çok iyidir.ses performansı fiyatının hakkını vermez.aynı fiyata daha kaliteli ses veren kulaklıklar bulabilirsiniz.
benim senelerdir kullandığım ve sıkıntı yaşamadığım kulaklıklar. ses kalitesi mükemmel olmasa da iyi sayılır. malzeme kalitesi gayet iyi ve sağlamdır sıkıntı yaşatmaz.

iphonela beraber geldiği için kullanılabilir fakat ekstra para verilerek alınır mı bence alınmaz. aynı fiyata daha iyi seçenekler bulunabilir.
900 liralık fiyatıyla höst ulan be iphone'nuna atladığımın pis kulaklığı demek istenen haşırt dı bilekbord ürünüdür.

evet apple kaliteli ürünler yapıyor tartışmasız ama kardeşim siz kimi düdüklüyorsunuz. bu kaliteyi bulabileceğimiz 250-300 lira civarında bluetooth kulaklıklarda mevcut. abi apple harika bi kulaklık yapmış kesin almalıyım diyenler ya fanboy ya da malboy'dur.
almayın abi. yazıktır.
dinlediğiniz şarkıyı ileri sarmak için orta tuşa çift tık ve basılı tutmanız yeterli.
ayrıca kameranız açıksa ses kısma veya açma tuşları ile fotoğraf çekebilirsiniz.
iphone 7 alırken girişinden haberdar olmadan satın aldığım insanları zorla bluetooth kulaklığını almaya zorlayan bir firmanın ürettiği kablolu kulaklık. müzik dinlerken şarj edemiyorsunuz. bende o yüzden bunu kullanmayı bırakıp hendest sublime stereo satın aldım. apple'ın tüm oyununu bozdum.*
iphone ile ücretsiz verilen, satış fiyatı ise apple store'da 129 (yüzyirmidokuz) türk lirası olan kulaklıktır. bir sennheiser değildir. ses kalitesi de pek iyi değildir. kulak içi olmayanların kulağa oturması da pek iyi değildir, baya gömdüm biliyorum ama bana göre apple'in tasarım ve donanım olarak en zayıf ürünüdür.
kablolusu öyle ahım şahım bir ses kalitesine sahip olmayan bir kulaklıktır. ancak ses açma kapama tuşları ve ortadaki butona iki kere hız basında şarki değiştirme özellikleri oldukça güzel özelliklerdir. anca yinede 90 lirayı hak etmez. başka bir kulaklığınız yoksa idare etmeliktir.
tasarım olarak çok iyi buluyorum kulak içi kulaklıklar belli kullanımdan sonra kulağımı acıtıyor ama earpodsta şimdiye kadar ergonomi açısından bi sıkıntı yaşamadım . ses kalitesi normal sayılabilirken ben mikrafonundan çok memnunum .
ses kalitesi nispeten iyi ama tabi ki bir bose ya da beats kalitesinde değil. yine de günlük kullanım için fena sayılmaz. özellikle iphone 5 ile yenilenmiş tasarımındaki olanları kulağın içine rahatlıkla oturmakta ve kulaklıktan çıkan sesi en optimal şekilde duymanıza olanak sağlamaktadır. fakat apple'ın kulaklıklarının en büyük sorunu geçmişten bugüne hep kabloları olmuştur. ne kadar özenli kullanırsanız kullanın bir süre sonra kablonun bir yerlerinde temassızlık oluyo ve seste dalgalanmalar ya da kesintiler başlıyor. bu sorundan apple kablosuz kulakları üreterek kurtulmuş gibi gözüküyor ama bilindiği üzere wi-fi kulaklıkları da telefonların yanında gelmiyor. harici olarak 600 tl civarı bir rakama almak zorundasınız. bu bakımdan apple hem şarj aletlerinde hem de kulaklıklarda kabloları iyileştirirlerse daha iyi olacak gibi gözüküyor.
  • /
  • 2

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler