appfollow.io

mobil uygulama marketlerinde yayınladığınız uygulama / oyunlar'ı takip edip, raporlama yapabilen, günlük / haftalık sıralama veya keyword arama sonuçları değişikliklerini sıralayıp, grafiklerle gösteren, ilk 2 uygulamaya kadar ücretsiz kullanabileceğiniz süper ötesi aso ( app store optimization - uygulama marketi optimizasyonu ) aracı / sitesi.

tanımladığınız uygulama için özellikle aso ayarlarınızın ( başlık, açıklama, keywords vs ) ne alemde olduğunu görebilmek gerçekten büyük rahatlık. uygulama marketlerindeki binlerce rakibinize göre pozisyonunuzu bilmek, bir sonraki güncelleme için neler yapabileceğinizi belirleyebilir ve yaptıysanız reklam yatırımlarınızın boşa gitmemesini sağlayabilir, elde ettiğiniz bilgiler ışığında daha fazla gelir elde etmenizi kolaylaştırabilir.

benzer siteler mevcut olsada, appfollow.io benim denediklerim arasından en işlevsel ve arayüzü en kaliteli olanı. tabii bunlar ücretsiz olanlar arasında. ücretli olarak daha iyilerinin olması muhtemeldir ancak deneme şansım şimdiye kadar olmadı.

https://appfollow.io/

not: yanlış hatırlamıyorsam ilk 1 hafta uygulama sınırı olmadan ücretsiz kullanabiliyorsunuz. daha sonra ödeme yapmazsanız 2 uygulamayla sınırlandırılıyorsunuz.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler