app store

apple'ın mac cihazlar iphone telefonlar ve diğer ürünleri için kurduğu uygulama satın alma sağlayan sanal mağazacılık uygulaması. ücretsiz bazı uygulamaları indirmek için bile bazen gerçek kredi kartı bilgilerinizi isteyebiliyor. bunun sebebi gayet basit, önce ücretsiz bir uygulama indiriyorsunuz ve bir aylık deneme sürümü olarak premium kullanıyorsunuz sonra unuttunuz diyelim çat kartınızdan para kesiliyor. sanal kredi kartı da bildiğim kadarı ile kabul etmiyor. google play buna on basar.
kredi kartından ani çekim yapmayan, 2,3 uygulama birikince çeken apple mağazasıdır. bu gerçekten de saçma sapan bir uygulamadır. lakin benim kartımın limiti dolduğunda haliyle parayı çekemeyip benim daha önce parasını verdiğim uygulamaların ve müziklerin bile indirilmesine engel olur. 2-3 liralık uygulama ve müzik için kart limiti takip edecek halimiz yok ya.
yayınladığınız bir uygulama en iyi ihtimalle 3-4 günde onay alır. 2 haftayı bulan onaylar vardır. her türlü sebepten dolayı red yiyebilirsiniz. örneğin hoş bir uygulama yapmışsınızdır ama apple'daki arkadaş uygulamanın ne işe yaradığını çözemez ve red yersiniz. adama anlatırsınız ne olduğunu, anlamaz yine red yersiniz. ama uygulamaları çok iyi analiz ediyorlar ve bu sayede zararlı yazılım içeren uygulamalar pek görülmüyor app store'da.
app store meşhur ısırılmış elma - kimine göre adem elma'sı her neyse bildiğiniz apple sanal uygulama marketi insanlara telefonlarını üstün pazarlama yetenekleriyle sattıkları yetmezmiş gibi app store kullanımında da bu yeteneklerini kullanmayı ihmal etmiyorlar .
pozitif yönleri arayüz güzel ,google play deki gibi başı boş uygulamaların milyonlarca kişi tarafından indirilmemesi ve pek çok başı boş uygulamanın bulunmadığı sanal market..
güvenlik hatsafada! çünkü kredi kartı bilgilerini verip kullanıcı sözleşmesini her insan gibi okumadan otomatik ödeme talimatına onay verdikten sonra her ay düzenli olarak tahsil edilip ,kullanıcısının ben uygulamayı sildim hala ne diye benden para çekiyorlar dediği insanların müptezeli olduğu,
markanın kendine has sanal uygulama marketidir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler