amazon fire

amazon tarafından üretilen tablet.
bir tabletten beklediğiniz bir çok şeyi size verebilen bir cihaz. işletim sistemi olarak firefox kullanmakta, bir çok uygulamanın fire için versiyonu bulunmamakta, örneğin instagram, netflix vb. ama zaten amazon fire sahibi adam amazon prime üyesi olup filmini buradan izliyor, müziğini de dinliyor. ayrıca spotify, facebook gibi bir .ok uygulamayı da bünyesinde bulundurduğundan çok da sorun olmuyor.

fiyatları rakiplerine göre nispeten ucuz olmasının yanında maalesef ki diğer amazon markalı ürünler gibi herhangi bir storedan türkiyeye teslimat yapılmıyor, ancak amerikaya giden bir tanıdık var ise, parasını da çok dert etmez iseniz mutlaka alınıp denenmesi gereken bir cihaz.
dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan amazonun fiyat odaklı tableti

işletim sistemi olarak fire os kullanılan tablette 7'' ekran ve 1.3 ghz 4 çekirdekli işlemci yer alıyor.4 farklı rengi mevcut.alexa bulut hizmeti ve amazonun kendi ürettiği kindle kitap okuma gibi servisleri bulunmakta.

şahsi fikrim olarak söylüyorum çinli bir tablet üreticisinin ürettiği bir tabletten hiçbirfarkı yok.kindle ı ebook olarak üretmişsin bunu şirketi diğer tabletlerden ayıran değişik bir tasarımla yap ki senin de bir farkın olsun.e kitap alanların çoğu zaten seni tercih ediyor.tabletler de de tercih etsin.sanırım tablet yatırımı amazonun daha çok kindle üzerinden işlediği için normal tablet pazarına pek üstünde eğilmemişler.ne diyelim hayırlısı olsun efendim

iyi midir.fiyatları oldukça uygun tercih edilir mi orası ayrı bir konu.
10 üzerinden 6.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler