aliexpress

yüksek puanlı satıcılarının tercih edilmesi gereken site. yüzlerce ürün aldım bu siteden. hiçbirisinde mağdur olmadım. bazen ürün gelmedi, para iadesi aldım. bazen ürün gelmedi diye dispute açtım param iade edildi, daha sonra ürün gelince ürün sizde kalsın dediler. sorun olursa beni bulun *
uzun kargo süresine rağmen aradığım çoğu şeyi en uygun fiyata bulma imkanı veren site. bu zamana kadar gönderilmeyen yada hasar görmüş ürün ile karşılaşmadım
çinden kolaylıkla alışveriş yapabileceğiniz site. aynı zamanda telefon uygulamasıda mevcut. güvenilir olmakla beraber çok ucuz giyatlara gayet kullanışlı ürünler alabiliyorsunuz. sizlere tavsiyem cep telefonu uygulamasından satın alın. uugulama uzerinden alınca indirimler olabiliyor.
genel olarak alıcı odaklı temsilcileri olan bir site.türkiye de satılan birçok aksesuar ve günlük eşyaları oldukça yüksek farkla daha ucuza temin edebilirsiniz.ama kesinlikle acil ihtiyaç ürünler için önceliğiniz olmamalı.1 haftada ulaşan ürünler de olabiliyor;2 ay sürede ulaşan ürünler de.
alibaba group un sahibi olduğu e ticaret sitesi. alibaba.com un yan sitesi de denebilir. fake ilanlar olabildiği gibi de dürüst ilanlar da var tek gereken dikkat ve açık gözlü olmak.
çinden birçok ucuz ürün bulabileceğiniz site kalitesi tartışılabilir ama güvenlik f/p olarak fena sayılmazlar.tek sıkıntı 30 günü bulabilen gelme süresi.bir ara hobi olarak sıkıntıdan sipariş ettiğim ürünleri uzun zaman sonra hediye alıyormuşçasına şaşırarak alıyordum.o kadar uzun zaman geçiyordu ki ne sipariş ettiğimi unutuyordum.bu açıdan bakınca süresi de sorun değil de bir eğlenme türü oluyordu benim için.bir de son olarak alışveriş yapacağın satıcının yıldızına çok dikkat edin çünkü güvenilirliği ona göre ölçebilirisiniz ve toplam sipariş sayısına da bakın
bu zamana kadar ali expresten telefon kilifi ve termos aldim. ıki üründen de cok memnunum. ıkisinide sürekli kullaniyorum. ürün alirken siteye üye olunarak alinmasini tavsiye ederim. daha kolay takip sağlayabilirsiniz.
herkese dış ülkeden sipariş veriyorum havası yaratan
---》ucuz maliyetli
--》ücretsiz kargo
-》toplu iğneden tut koltuk takımına kadar geniş ürün yelpazesine sahip
ürünün elinize ulaşma süresi minimum 15 gün maximum sınır yok :) bazen umudu yitirip beklemeye son verip aylar sonra elinize ulastığında ben bunu ne ara istedim dediğiniz trajikomik olayların başınıza gelebileceği durumlarda vardır.
çok güzel bir alışveriş sitesi. isteyipte bulamayacağınız bir şey yok. en son gittiğiniz ülkeleri harita üzerinde kazı kazan gibi kazıyıp renkli hale getiriyorsunuz. aldığını unutup 3 ay sonra kargo gelince seviniyorsun :) bende kendime böyle küçük sürprizler yapıyorum.
fiyatların oldukça iyi olan bir site. ancak dolar arttıkça malum bazı şeyler çok da ucuza gelmemeye başladı. şayet kıyafet alacaksınız kesinlikle normal bedeninizin en az bir beden büyüğünü sipariş edin. çünkü oranın halkı minyon olduğu için bize göre bedenler daha küçük. kıyafet dışında aldığım ürünlerde hiçbir problem yaşamadım. tabi bu durum satıcısına da bağlı. tek sıkıntısı ürünlerin geç gelmesi diyebiliriz. onun dışında alacağınız ürünün acelesi yoksa gayet ucuza güzel ürünler bulacağınız bir platform.
  • /
  • 4

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler