alfa romeo giulietta

aşık olduğum otomobil. alfa romeo'nun c segment hatchback modeli. ülkemizdeki alfa romeo antipatisinin kurbanı olan piyasadaki en şık tasarıma sahip olan araç.

ülkemize 1.4 litre hacimli benzinli 120 beygir güç üreten, 1.4 litre hacimli multiair benzinli 170 beygir güç üreten, 1.6 litre hacimli dizel 105 beygir güç üreten ve 1.8 litre hacimli tbi benzinli 240 beygir güç üreten motor seçenekleri getirilmektedir. 1.6 litre hacimli dizelinde gözümün kaldığıdır.
alfa romeo 156'dan sonra gelmese bu kadar antipatim olmazdı tasarımına. o ön farlar gerçekten çok kötü geliyor bana. arkası da fazla şişik gibi, bir scirocco'yla karşılaştırmak zorunda kalıyor insan ister istemez.

o sportif olmayan görüntüsünden etkilenmeyip içine binince alfa hissini verir ama. kadranları yeter zaten o hissi vermeye, o ayrı. ama giulietta da iyi arabadır yani.
kendisi arabayı araba olarak görenlerin değil, arabasına aşık olanların kullanıcısı olduğu bir markanın, alfa romeo'nun ortanca kızıdır. hızlı ve öfkeli serisinin 6. filminin de yıldızlarından birisidir.
(https://youtu.be/rnjıvf92lfw)
türkiye piyasasında insanlar satın almadan satmayı düşündüğü için dar bir pazarı vardır ancak büyükşehirlerde oturan insanlar servis sıkıntısı çekmeden alıp sürüp alfa romeo aşkını ilk elden yaşayabilirler

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler