akınsoft

istanbul avcılarda bir adet binaları bulunan, türkiyedeki tüm internet kafelere otomasyon programı satabilmeyi başarmış bir firma kendileri. fakat o yaptıkları robot nedir öyle hahaha ayrıca ; bulaşmayın uzak durun sistemlerinden memnun kalmanın imkanı yok gerçekten günde 3-4 kere hata vererek çileden çıkartan sistem üreticileri.
internet cafe denetim sistemleri ile boşluğu görerek ilk defa palazlanmış olan basit yazılımlar yapan türk firmasıdır. basit yazılımlar üretselerde bir türk firması olduğu için takdire şayandır. internet cafelerin bu denli rağbet etmesinin sebebi çoğu internet cafe sahibinin ingilizce bilmemesi ve türkçe muadil bir program olmamasıdır. teknik destek noktasında bir telefon kadar yakınlardır.

gelelim yaptıkları robotlara ki o yaptıkları robot değil uzaktan kumandalı robotik mekanizmalardır. şayet o robotlar için devletten destek alıyorlarsa devletin parasına yazık derim eğer ki kendi imkanlarıyla bir şeyler geliştirmek için aslında ön çalışmalarsa takdir ederim.
sektörlerdeki boşluklara yönelik programlar üreten bir şirket. muhasebe programı da yapıyorlar örneğin. 1995 senesinde, startup konseptinin olmadığı, hele yazılım şirketi kurmanın hiç kolay olmadığı bir dönemde çıkıp bu boyuta gelmeleri büyük başarıdır. geçmişi sayesinde saygın bir firmadır.

ayrıca ürettikleri çözümler başarılıdır. meşhur internet kafe programını kullanmış biri olarak söylüyorum, tam olarak olması gerektiği gibidir. ne eksik ne fazla.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler