akbank direkt

uzun zamandır kullandığım cep bankacılık programı. kullanışı kolay ve akıcıdır.
neredeyse bankaya gitmeden her şeyi halledebilirsiniz fakat bankanın zararına olacak hiçbir şeye yer vermemişlerdir. örneğin kredi kartının limitini düşürmek.
bunun dışında müşterinin kolayına gelecek şekilde ulaşılabilirlik mevcuttur.
hisse senedi yatırım hesabı açmak dahil bir çok işlemi yapabileceğiniz, tasarımı gayet basit ve şık, kullanışlı bir mobil bankacılık uygulamasıdır. uygulamanın tek eksiği olarak kredi kartı dönem içi harcamalarımın o güne kadarki olan toplam tutarını tl olarak yazmaması, tek tek harcamaları hesaplayıp öğrenmek çok uğraştırıcı oysa ki bu dediğim özellik garanticepte bulunmakta.
mobil bankacılıkta gerçekten sade arayüzü bulunan nadir mobil bankacılık programı.bankada yapabilieceğiniz tüm işlemleri mobil bankacılığınız açıksa buradan halledebilirsiniz.teknolojinin nimetlerinden faydalanmak gerek ne gerek var banka kuyruğuna ?
ziraat bankasi cep şubesine gore kullanımı oldukça kolay bir uygulama. benim en çok hoşuma giden tarafı bankaya ugramadan hisse senedi hesabı açıyor olmak. ziraat bankasinda bunu yapabilmek için kapı kapı dolaşıp yuzlerce sayfa kağıda imza atmaniz gerekir.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler