airdrop

siteye yazı yazma amaçlarımızdan biri olan coinlerin piyasaya çıkmadan önce firmaların reklam yapmak ve tanıtım yapmak amacıyla bedavaya dağıttıkları coinlerdir diyebiliriz. kimi firmada sadece üye olmak yeterliyken kimileri facebook, twitter, linkedın, telegram üyeliği istemekte sonrasında firmanın paylaşılmasını istediği postların gönderilmesi gerekmektedir.

bu tarz etkinlikleri takip etmek için bir çok site ve telegram grubu mevcuttur. ben daha çok https://airdropalert.com/ adresini kullanıyorum. burada piyasaya girecek olan coinlerin isimleri ve airdrop tarihleri yer almaktadır. burayı takip ederek bedavadan coin kazanma şansınızı yükseltebilirsiniz.

airdrop alert sitesini takip etmenin yanında önceden belirtmiş olduğum site olan myetherwallet adresinden erc20 destekli ethereum hesabı açmanızı öneririm çünkü ico aşamasında ki pekçok site genellikle erc20 destekli hesap istemektedir.
eğer güvenilir ve sağlam altyapıyla gelen tokenleri kovalar ve toplarsaniz guzel paralar kazanabilirsiniz airdroplardan.
son dönemde zeepin,bitcoin white, iostoken gibi tokenler guzel ödemeler yaptı .
bitcoinwhite'i kaçırdım ama diğer ikisini yakalamistim.
free airdrops yazarak google play'de ararsanız birde uygulama var.puanı 4.1 . bin kişi indirmiş.bildirim fln geliyor yeni airdrop çıktığında.
tavsiyem bunlar için yedek bir mail hesabı kullanın.ana mail hesabınızı vermeyin.
şu anki piyasada en güvenli liman.çünkü para ödemiyorsunuz.bedavadan tokenler kazanıyorsunuz ve bunlar aylık ortalama 20 -30 dolarlık bir gelir getirebiliyor.ki bu kazandığınız tokenleri elde tutup beklerseniz kazanç ilerde oldukça iyi olabilir.
zamanında güzel paralar kazandırmış, şimdilerde ise insanların kafalarında soru işaretleri oluşturmaya başlamışlardır. airdrop sayısının hızla artıp, scam airdroplar ile ortaya çıkan dolandırıcılar herkesin gözünü korkutur oldu.

2018 öncesi güzel paralar kazandırmışlar:
oyster protocol - bull değeri: $ 10,804.44 usd
stellar lumens - bull değeri: $ 918,25 usd per bitcoin
decred - bull değeri: $ 32,577.19 usd
minereum - bull değeri: $ 448,000.00 usd

2018 yılı güzel kazandırmış airdroplar: polymath, hydro (2 eth üzeri kadar kazanç)

bundan sonra nasıl olur? şu anda heryer scam airdroplar ile dolu, girdiğimiz telegram grupları 2 - 3 gün sonra airdrop kanallarına dönüşür oldu... ben açıkçası airdroplara katılmayı bıraktım.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler