aeg

bir zamanların beyaz eşya markası. almanya kuruluşludur. emil rathenau tarafından kurulmuştur. neyse ki azalarak bitti de kurtulduk. belki hala kullanan vardır ama bir alman markasına göre hem pahalı hem de kaliteli değildir. siemens bosch ve yeni yeni samsung da varken daha az tercih edilmektedir.
kaliteli değil diyen arkadaşla aynı gçrüşte değilim çünkü o karlı çift kapılı eski buzdolabını tam 12 sene kullanmıştık o buzdolabıyla büyümüştüm ben üstelik eskiyip ailem yenisini alana kadar bir kere arıza yaptığını hatırlamıyorum zaten bunu kullanımdan kaldırdıktan sonra bir indesit almıştık ve aldıktan sadece 1 ay sonra üst üste tam üç kere arıza yapmıştı ve tabii haklı olarak babam üretim şefini ve müdürü öttürmüştü arızayı gideremedikleri için yenisini ve üst modelini göndermişlerdi

özetle ;taş gibi makinadır ,fakat modası geçmiş eskimiştir
arabalarin ve beyaz esyalarin koseli, soguk ve saglam gorunuslu oldugu, arcelik’in eski logosunu kullandigi, opel’in opel senator ile populer oldugu ve soguk savasin artik sinemaya tastigi donemden kalma, o donemin en kaliteli beyaz esya markalarindan birisi.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler