adblock

internette karşınıza istenmeyen tüyler gibi çıkan reklamları engellemeye yarayan über bir google chrome tarayıcısı programıdır.

dizi/film izlerken karşınıza sürekli reklamlar çıkmasından rahatsız iseniz bu programı gönül rahatlıyla kullanabilirsiniz. programı kullanabilmeniz için tarayıcınızın google chrome olması gerekse de diğer tarayıcılarda da buna benzer programlar mevcut. fakat bu akımın öncülü bildiğim kadarıyla bu program olduğu için bunu kullanmakta fayda görüyorum.
bazen en güvenilir bağlantıları da engelliyor. ancak genel yorumlamak gerekirse kanaatimce en başarılılılardan.
telefonunuza veya bilgisayarınıza virüs bulaşmaması ondan sonra istenmeyen programların açılması gibi durumlarda tam da aradığınız programdır kendileri. fakat bir çok site para kazanamadığı gerekçesi ile engellemiştir kendilerini
google chrome ile birlikte çalışan, videoların bile arasına girmeye cüret eden, insanı sinirden kudurtan reklamları gayet başarılı şekilde engelleyen mini program.
methiye dizmek gerekirse de hiç uzatmaya gerek yok, en basit tanımlamayla hayat kurtarıcıdır. kullanıcı izni olmadan her an her yerden fırlamaya hazır reklamları engelleyen uber şey.
adblock insanı uyuz eden reklamları kaldırarak, kullanıcılara daha iyi bir internet deneyimi sunuyor. son zamanlarda artan javascript mining'i de engellemesi kullanıcı sayısını arttırmıştır. web sitesinin işlemcinizi kullanarak mining yapmasını önlüyor.

bazen gerçekten sevdiğim site oluyor ve yararlı bilgiler ediniyorum. o zaman adblock'u devre dışı bırakarak reklamlara tıklıyorum. en azından bunu yapmak gerekir.
gereksiz tüm reklamları engelleyen güzelmi güzel bir programdır şiddetle tavsiye ederim istenmeyen tüylerden kurtulur gibi kurtuluyor insan reklamlardan

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler