acer aspire v17 nitro

acer firmasının oyun bilgisayarı kapsamında çıkardığı dizüstü bilgisayar modeli.

i5 4210h işlemcili modelini 1.5 yıldır kullanıyorum. üzerinde dahili gelen hdd hariç hiç bir eksi yanı yok. onu da m2 ssd desteği olduğu için rahatlıkla halledip tam bir canavar kullanır hale geliyorsunuz.

17" monitörü size sanki masaüstü bilgisayar kullanıyorsunuz hissi verirken, mobilitenin de tadına varabiliyorsunuz. kasasının yumuşak dokusu, ekran arkasının tırtıklı yapısı, incecik tasarımı ile şıklıkta çoğu marka / model ile yarışır durumdadır.

üzerinde bulunan dahili 2 soğutma fanı ve bu fanları sistem boşta çalıştığında tersine çevirip içindeki tozu dışarı atma özellikleri ile ısı / ısınma sorunu yaşamıyorsunuz. kasanın arka tarafının ( ekranın alt kısmında kalan bölüm ) boydan boya havalandırma olmasının da ısınmamasında oldukça etkisi var diye düşünüyorum.

dahili 4 hoparlör ve dolby digital plus yazılımı ile gerçekten harika bir ses deneyimi de sunuyor.

grafik kartı olarak geforce gtx 860m barındıran laptop, pubg için 30-40 fps vermektedir ( en yüksek sistem gereksinimi ve optimizasyon sorunu olan oyunu kıyaslama yapılabilmesi için tercih ettim. yoksa reshade ile 60-70 fps alabiliyorum ).
acerın segmentinde piyasayı domine edebilmek amacıyla çıkardığı bilgisayar. ses sistemi ve tasarımı kesinlikle rakiplerinden iyiyken performansı ortalamanın baya üstünde. acerin sevdiğim kendine has bir özelliği var ki oda fanlarını ters çevirerek tozları dışaatması ki bu durum bilgisayarın ömrünü fazlasıyla arttırıyor rakiplerinin bir çoğunda 4 yılın sonunda ısınm sorunundan ötürü bilgisayarcıya 100-200 tl vermeniz gerekirken acer'da bu sorun neredeyse olmuyor. aceri sevdiğim şahsına münhasırlığı bu tıpkı lenova onekey recovery gibi.
acer kullanan 2 arkadaşım vardı hatta biri ev arkadaşımdı 2sininde pc den memnun olduğunu görmedim sürekli format atarlardı.biyerinde bi arızası muhakkak olurdu hiç sağlık bir şekilde kullanamadılar hiç bir güç bana acer yada casper gibi markalara para vermeyi sağlayamaz.paranızı boş yere sokağa atmayın.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler