academia.edu

bir cok akademisyenin, doktoya veya yuksek lisans ogrencisinin calismalarini yukledigi, yuklenen calismalara baktigi, akademik alemin facebook’u olarak adlandirilan, zirt pirt mail gonderen, isin ilginc yani gonderdigi maillerin gercekten sacma oldugu, internet sitesi.

yahu kardesim birisi benim ismimi aratmis olabilir. sen bu elemanin profilini ya da ip numarasini bana vermiyorsanc bana bildirmenin ne anlami var? sirf ilgi cekmek, sirf ben de buradayim beni ihmal etme demek.

bir de unutmadan, makale yukleyip makalenin tamamini erisime acmayan akademisyenler, akademisyenlerimiz; cok karizmatiksiniz vallahi.
alanınız eğer ki türkiye'de ve dünyada yargın olmayan bir alansa ve araştırma yaparken kaynak bulmakta zorlanıyorsanız kesinlikle tavsiye ettiğim bir sitedir. academia'da neredeyse her alanda çalışma var. ayrıca bulduğunuz araştırma erişime kapalıysa araştırmayı yapan kişiye mail ile ulaşıp araştırmanın bir kopyasını talep edebilirsiniz. genelde zaten araştırmalarını paylaşıyorlar.
akademisyenlerin çalışmalarını daha fazla yükelemelerini ümit ettiğimiz uyguluma. sayesinde bazen piyasada çok fahiş fiyatlarda bulabilidiğimiz, hatta bulamadığımız kitapları bile rahatlıkla indirebildiğimiz site.
tek eksiği linkedn kadar olmasa da bir miktar daha şahısların hakkında bilgi girmemesi olabiliyor. haricinde saygım sonsuz efendim.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler