aa

küçücük çok basit bir oyun olmasına rağmen yüzlerce milyon kez indirilmiş olan mobil oyun uygulaması. made in australia ve geliştiricisi aslında bunu ilk android uygulaması olarak hello app hello world diye yazmıştır. sonra patladı gitti.

patladıktan sonra geliştiricisi ff rr ki uu gibi pek çok varyasyonunu çıkarmıştır.
dönem içi dolu bir daireye iğne şeklinde şeyleri batırmaya çalıştığınız bir oyun.tabi başka bi iğneye çarparsanız oyun bitiyor.zorlayıcı ve sinir bozucu bir oyun.bir dönem baya bir popülerleşmişti.bu dönemde bazı insanların hayala gücünü görememizd vesile olmuştur.öyle ki bölümü geçmek için çok değişik aletlerle ve tekniklerle bu oyunu geçenlerin videolarını hala internette izleyebilirsiniz.yararlı bi şey için kullanmak isterseniz reflexlerinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz
flappy bird'ün yakaladığı inanılmaz başarıdan sonra aynı derecede basit ve aynı derecede olmasa da ciddi indirme sayısına ulaşmış mobil uygulama. amacınız, size alttan gelen çubukları ortadaki bir yuvarlağa saplamak. dokunduğunuz anda çubuğu fırlatıyor ve fırlattığınız çubuk daha önceden oraya yapıştırılmış bir çubuğa çarparsa oyunu kaybediyorsunuz. ilerleyen aşamaları inanılmaz zorlaşmakta, bu yüzden fazla kendinizi kaptırmamanızı öneririm. yoksa kanser etme potansiyeli fazlasıyla yüksek.

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler