a-ads.com

bitcoin ile ödeme yapan / ödeme kabul eden reklam sistemi. siteye üye olup kendi siteniz için reklam bannerları alıyor ve bannerlar görüntülenme / hit aldıkça bitcoin kazanıyorsunuz veya ürününüz / siteniz için reklam oluşturup, üye sitelerde görüntülenmesini sağlıyorsunuz.

benzerlerine göre gösterim başı ve tıklama başı ödemesi çok düşüktür. zaman zaman reklamların ağır yüklendiği de olur ve insanı sinirlendirir. ancak uzun zamandır ayakta ve bu nedenle hala kullanılıyor.

kullanılmasının bir nedeni ise, reklam yayınlamak için kayıt ettiğiniz siteyi herhangi bir onay sürecinden geçirmiyor oluşu sanırım. zira a-ads gibi kontrol süreci olmadan yola çıkan bazı bitcoin reklam ağları, artık belli kriterler koymuş durumda ( alexa minimum 100k , çok fazla reklam barındıran sayfalar gibi ) . tam da bu nedenden ötürü buraya reklam verirken 2 kere düşünmek lazım. siteniz / ürününüz tanıtılsın veya ref linkimle para kazanayım niyetiyle ödediğiniz paracıklar çöp sitelerde sahte görüntülenmeler ile heba olabilir.

dilerseniz reklamdan kazandığınız bitcoini, faucetsystem.com scripti ile oluşturduğunuz bitcoin faucet'inize de aktarabilirsiniz.

kazandığınız bitcoini çekmek için alt limit 0.001 btc'dir. ancak faucetsystem.com servisine bakiye aktarmak için herhangi bir alt limit bulunmamaktadır.

https://a-ads.com

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler