5smining.com

girişte 200 gh/s hash rate hediye eden, fflak mining ile aynı zamanda üye olduğum sitedir. şu ana kadar hiç çekim yapmadım, eğer ponzi değilse çok kazandıracaktır. ilk etapta verilen 200 gh/s hediye sadece 15 gün süreyle sınırlı. yani fflak mining'deki gibi ödeme yapsanız bile kalıcı hale gelmiyor.
bana kalirsa tipki quantum hash gibi ponzi cikmasi muhtemel cloud mining sitesi.

bu ve sierra hash gibi cloud mining tipi sitelere odeme yapmadan once dikkatli olmakta, sitelere guvenmemekte fayda var.
kişisel düşüncem ponzi olduğunu düşündüğüm miner sitesidir.
mining işinde mantıklı düşündüğümüz zaman çoğu site kendini ele veriyor zaten. pembe düşler kurmamakta fayda var çünkü 15 günlük 200 gh/s muazzam bi rakam. bu kullanıcı kar oranıyla sitenin kar yapmasına ihtimal vermek saçma olur. buda bizi standart dolandırılma hikayesine götürüyor.
paranızı cepleyip yok olacaklar.
bulaşmayın dostlar.
benim de diğer yazar arkadaşlara katılarak "ponzi" olduğunu düşündüğüm cloud maning sitesi.fakat ben yaklaşık 2 haftadır biriktiriyorum ve hesabını açan arkadaşların çok önemli bir bilgi olacağını düşündüğüm şeyi acı olarak tecrübe ettim.
arkadaşlar üye olduktan sonra profil isminize tıkladıktan sonra gelen ekrandaki "automatic reinvestment" yazısının altındaki rakamı "0" yapın.böylelikle biriksin,benim gibi bir ara girip bakarım dedikten sonra bir bakmışsınız biriken miktarı hash gücü almak için yatırım yapmışım,bir "ponzi"lik yaptı bu site diye iç geçirirken aramaya inandım ve buldum.gerçi gözümün önündeymiş ama,velhasıl kelam, sizler benim gibi bir hataya düşmeyin,ben ettim siz etmeyin,oradaki otomatik yatırım kısmını 0 yapın.rastgele..
allahın cezası site, zamanında iyimi.com'dan kazandığım 50 dolarlık bitcoinlerimi alıp tozolmuşlardır. artık hiç bir cloud mining sitesine yatırım yapmıyorum. kulağınıza küpe olsun!

Üyelik Sözleşmesi | Genel Kurallar | Duyurular | İstatistikler